Број на оглас: 2481842
Објавен на: 05.06.2020, 09:24
1 / 7

Opel Omega

2.000 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Omega
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
30000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Omega 2.5 td. Telefon 072229215