Број на оглас: 2480979
Објавен на: 16.09.2018, 15:01
1 / 8

DREBONG STRUG

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Вид на оглас: Се продава


C5 M model...
rabotna dolzina 110sm,sirina 420x600
od navoi ima Milimetarski,,Colovni i Modul.
vreteno f 59mm
ispravna rabotna sostojba
cena po dogovor
mozna zamena
tel.077506246
Video link
https://youtu.be/TOdRP82W8pg