Број на оглас: 2478977
Објавен на: 26.03.2019, 19:41
1 / 9

Pavlovo drvo

90 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Spremni za novata sezona so novi nasadi, imame spremni nasadi za sadenje na prolet pa javete se da si rezervirate ili poracate, za pogolema brojka ima popust.