Број на оглас: 2478385
Објавен на: 18.12.2019, 11:27

Se prodava plac

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1000 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


I T N O!!! E F T I N O !!!
Se prodava plac od 1000 m2, vo periferijata na Berovo. Placot ima priklucok za kanalizacija i priklucok za voda.
Cena po dogovor.
Kontakt 078/868-676