Број на оглас: 2478073
Објавен на: 18.02.2019, 15:04
1 / 1

Lenovo G570 Komplet plastiki

1 МКД
Производител:
IBM/Lenovo
Xaрд диск HDD:
80 GB
РАМ Меморија:
До 1 GB
Модел на процесор:
Останато
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи
Presto Elektroniks
ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Lenovo G570 Komplet plastiki, gorni dolni, celosno zdravi.