Број на оглас: 2477034
Објавен на: 26.05.2020, 19:15
1 / 9

IVECO EUROCARGO 75 E 14

5.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Iveco eurocargo 75E14.
*Dolzina na sanduk 6.60m
*Visina 2.70m
*Sirina 2.45m
Nosivost 3.470 kg.
Vkupna masa na vozilo 7.490kg.
Gumi odlicni so novi akomulatori.
Registriran cela godina.
Redovno servisiran.
Vo dobar sostojba.
Bez zamena.
Kamionot e na fizicko lice.
Tel:077-986-859 Vanco