Број на оглас: 2474539
Објавен на: 12.11.2018, 08:23
1 / 7

PEUGEOT PARTNER 1.6hdi

4.400 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
Partner
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavan Peugeot Partner 1.6hdi 75ks. ekstra socuvano so full oprema novi gumi
Klima
ABS
Tempomat
Bord Kompjuter
ESP