Број на оглас: 2474518
Објавен на: 09.11.2018, 12:09
1 / 2

KOTEL 33 / 40 KW na drva, jaglen plin/nafta Komfor

330 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


ИНФОРМАЦИИ НА 047 221475 - JOSIF
075791143
Се продава котел со лиено ложиште, работи на дрва, јаглен, нафта или плин исправен и во функција, со вграден потопен прохромски бојлер и пумпа
максимална моќ 40kW
ИНФОРМАЦИИ НА 047 221475 - JOSIF
075791143