Број на оглас: 2472703
Објавен на: 30.06.2020, 22:58
1 / 5

Kukja na ul Prohor Pcinski br6

1 €
Број на соби:
8
Квадратура:
150 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
60 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Prohor pcinski

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukja e so dva vleza vednas vseliva

Tel za info +38978866837