Број на оглас: 2471747
Објавен на: 15.01.2019, 17:36
1 / 6

Aluminiumski Bandasi !!!

250 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Aluminiumski bandasi 17 ki
5x112 razmak na strafovi
Komplet so gumi