Број на оглас: 2471028
Објавен на: 15.04.2021, 19:40
1 / 12

ETNO VILA - Krusevo

400 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
300 m²
Спрат:
2
Греење:
Централо

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo centarot KRUSEVO.
4 kujni, 4 WC kapatila, 2 terasi, skara ...

(parking prostor, parno greenje, WI-FI, kabelska TV, DVD...)


tel. 078 277 692 - Meri
tel. 078 277 691 - Vlado