Број на оглас: 2469382
Објавен на: 09.05.2019, 22:35
1 / 3

Kompresor

2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Skoro nov kompresor 700h.sega uvezen motor KUBOTA 4 cilindri 3 izlezi za vazduh