Број на оглас: 2466545
Објавен на: 07.02.2019, 09:27
1 / 4

Opel astra 1.8 16 vo delovi

10 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2017
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam opel astra karavan 1.8 indzeksion vo delovi ima klima servo volan rikardo sedista i red drugi delovi plin so ates boca vo rezervno trkalo prakam i po kargo