Број на оглас: 2466485
Објавен на: 22.03.2019, 12:56
1 / 2

Xiaomi Mi6

1 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Xiaomi
Модел:
Mi6
Боја:
Останато
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Xiaomi Mi6