Број на оглас: 2465042
Објавен на: 22.07.2019, 12:25
1 / 5

Exstra sostojba

2 €
Марка:
Malaguti
Вид:
Скутер
Година:
2006
Модел:
SPIDER MAX 500
Километри:
35000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Novi gumi
Plocki predni zadni novi
Reg cela godina
so kufer GIVI ITN
Smeneto filter i Maslo