Број на оглас: 2463279
Објавен на: 15.04.2019, 20:01
1 / 5

Mashina za ispravanje armatura

1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Mashina za ispravanje armatura

Cena po dogovor
Moze zamena za kombe