Број на оглас: 2462498
Објавен на: 14.02.2020, 16:41
1 / 1

Spoiler za kamion so poniska kabina.

2.000 МКД Цената не е фиксна 2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


se prodava spoiler za kamioni so poniski kabini so dimenzii 220cm-sirina i 70cm-visina.Spoilerot ne e farban i moze da go ofarbate sprema bojata na kamionot.