Број на оглас: 2462482
Објавен на: 14.02.2020, 16:41
1 / 2

Prodavam poloven eden plug so nosac

4.000 МКД Цената е фиксна 4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poloven plug so nosac,nisko klirens so zdrav list i prav nosac.Plugot e kvaliteten,proizveden vo jugoslavija.