Број на оглас: 2462156
Објавен на: 21.01.2019, 15:35
1 / 6

Prodavam kuka

1 €
Број на соби:
8
Квадратура:
150 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Централно
Дворна површина:
1228 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1965
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 3 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
J.Piperka 41

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kuka so dva trosobni stana so dva vleza , dve parni greenja na plac od 1228 m2 . Placot se najduva na pet metri od avtopatot i od dvete strani izleguva na asfalten pat. Vo placot e v crtan uste eden urbaniziran plac za gradba na uste edna kuka. Ovaj plac moze da se prodava poedinecno Plateni se komunalii za stranicna dogradba . Placot se najduva nasproti benziskata pumpa na Power petrol ( bivsa Tajm petrol.).Poseduvam celokupna dokumentacija za sopstvenost . Cena po dogovor.
mail tanebluz@yahoo.com