Број на оглас: 2461334
Објавен на: 14.03.2019, 11:45
1 / 3

frizider za prodazba

170 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


frizider so staklo nagoden za dukani .cena 170,evra vo odlicna sostojba