Број на оглас: 2460320
Објавен на: 06.10.2018, 13:00
1 / 6

Zatvaraci na vrati

1.600 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Dorma ts 93 basic 2-5,Doneseni od svajcarija,vo odlicna sostojba,071213228,cena na novi 130€