Број на оглас: 2458205
Објавен на: 15.04.2019, 20:01
1 / 5

Mashina za ispravanje armatura

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продаваMashina za ispravanje armatura


Cena po dogovor