Број на оглас: 2456019
Објавен на: 22.10.2018, 20:44
1 / 6

motokultivator-kultivator, freza imt 511

380 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


kultivatorot e vo odlicna sostojba,novo kupeno mob 071 713 346