Број на оглас: 2455188
Објавен на: 09.07.2020, 12:25
1 / 12

Delovi za Tiko Tico

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Имам делови од повеќе растурени Тиковци
Има Мењачи Исправни
ИМА МОТОР ЗА ТИКО КОМПЛЕТЕН
Бандажи за Тико 300 денари
Бандажи за Матиз
Комплет плински уред со боца за во резервна гума
Половно: Рукавци Главчини Дискови и Добоши
Не одговарам на било какви пораки
Ако сака некој нешто да праша нека се јави