Број на оглас: 2455104
Објавен на: 10.01.2021, 18:41
1 / 8

HDMI, VGA, DVI adapteri za Macbook Pro / Air

750 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Nov i spakuvan, se povrzuva na thunderbolt od vasiot Macbook, Macbook Air i Macbook Pro modeli i ima izlez za HDMI (HD TV) VGA i DVI (Monitor, Projector)

Modeli na Macbook Air / Pro sto se povrzuvaat na DVI / mini DVI i dava izlez za VGA (Monitor, Projector)

Postari modeli na Macbook Air / Pro sto se povrzuvaat na DVI i dava izlez Video S-Video za TV i Monitor

Cenata e zavisna od modelot na adapterot

Потврден огласувач
 Hiper Digital (претпријатие)