Број на оглас: 2454778
Објавен на: 14.02.2019, 00:07
1 / 6

Se izdava namesten stan od 50m2 vo Pripor

10.000 МКД Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2014
Година на реновирање:
2016
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Hristo Tatarcev br 91

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot e kompletno namesten so site neophodni aparati i mebel.
So sopstven parking, i prekrasen pogled na Skopje.
Domasen tel: 2783-506
MOBILEN: 070205758