Број на оглас: 2454033
Објавен на: 03.03.2021, 09:00
1 / 4

Novi neupotrebuvani masini

10 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi neupotrebuvani masini i toa

1. Generator za el.energija marka HONDA-MIOSTANDARD so nom.moknost od 3.5 kw,и максимална мокност од 3.2 Кw. Цена 500 Е.

2.Motorni pumpi za voda TOMOS без вакум. Цена 100Е.

3.Armirano usisno crevo za motorna pumpa so sito i spojka vo dolzina od 5m. Цена 20 Е.

4. Platneni odvodni creva za motorna pumpa so spojki vo dolzina od 15 m. Цена 30 Е.

5.Motorna pila za drva SASH DOLMAR.Цена 250 Е.