Број на оглас: 2445345
Објавен на: 14.07.2019, 09:18
1 / 9

Продавам користени кревети

2.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Користени кревети во одлична состојба од кој е еден тросед, двосед и кауч - клик клак. Креветите се наоѓаат во Дебар Малоо позади Градежен факултет. Телефон за контакт 078325872