Број на оглас: 2441235
Објавен на: 02.08.2020, 10:12
1 / 6

gips karton, knauf, moleraj, gletovanje, termo izolacija

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Вид на оглас: Се продава


izrabotka na gips karton, termo izolacija , gletovanje ,moleraj ,fasadi abrip , renoviranje.