Број на оглас: 2440641
Објавен на: 06.04.2020, 14:41
1 / 1

BORII-KUMCI ZA PELETI F-80

1.600 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BORII-KUMCI ZA PELETI F-80. Koristeni se samo 1na sezona.