Број на оглас: 2440636
Објавен на: 20.04.2021, 16:42
1 / 6

Izdavam soba

100 €
Квадратура:
16 m²
Спрат:
1
Греење:
Централо

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Se izdava soba za vraboteni lica vo nova Kuka so obezbedeno greenje,kablovska,wi fi.tel.077752555