Број на оглас: 2438211
Објавен на: 16.02.2019, 20:15
1 / 9

motor za terrano vo delovi

1 € Цената е фиксна
Марка:
Nissan
Модел:
terrano
Tип на делови:
Мотори

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


delovi od 3.0 motor od nissan terrano
bosch pumpa
dizni
turbo
radilica
blok
EGR ventil
i dr...