Број на оглас: 2438163
Објавен на: 21.05.2020, 21:16
1 / 6

Delovi za Pezo 206 1.9 D i 1.4 HDI

По Договор
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2018
Сила на моторот:
7 kw / 10 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se stov treba prakjame ipo kargo niz cela MK