Број на оглас: 2437596
Објавен на: 15.07.2019, 13:53

niva vo markova reka

12 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1500 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


niva vo markova reka blizu s.varvara nivata e do samata reka na 100m od asvaltot