Број на оглас: 2433501
Објавен на: 20.04.2019, 20:36
1 / 9

opel zafira 1.8

3 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


kolata e mn socuvana uvezena od ch so vozenje kupena od prv gazda so garancija.reg na mk tabli so zelen karton dur vazi registracijava za poveke inf javetese na tel