Број на оглас: 2429761
Објавен на: 23.05.2019, 09:57

KUMUR ZA SKARA

1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Продаваме ќумур за скара, наше лично производство.
Продажбата може да се изврши и преку фактура.
Јавете се за повеќе информации