Број на оглас: 2425534
Објавен на: 03.11.2018, 08:09
1 / 1

Стаклени тегли

6 МКД Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Медари,градинари и овоштари продавам средни стаклени тегли со капак по цена од 6 ден/парче и мали тегли со капак по 5 цена од ден/парче.Може и замена за мед или друг производ.