Број на оглас: 2424794
Објавен на: 01.05.2019, 19:42
1 / 2

Drveni drven prozor prozorci

1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Dva prozori dvokrilniot ima i poletna zdravi se ne se skapani moze po KARGO da se ispratat.