Број на оглас: 2424127
Објавен на: 28.04.2019, 10:57

Android tv Box

3.000 МКД
Марка:
Останато
Производ:
Останато
Големина:
Поголемо од132 cm

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Android tv obicnit televizor go pretvora vo pameten najnov proizvod tel,075692966