Број на оглас: 2423252
Објавен на: 16.02.2019, 17:43
1 / 4

FORD TOURNO CONEKT

1.700 € Цената не е фиксна 1.800 €
Марка:
Ford
Модел:
Tourneo
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA
1.8 TD PROIZVEDENO 10.2003 GOD REGISTRIRANO NA BG TABLI SO ZELEN KARTON
mozna e zamena za kombe