Број на оглас: 2423238
Објавен на: 09.12.2018, 17:38
1 / 10

Mlin Cekicar

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Novi mlinevi so mnogu golem kapacitet. Rabotime po poracka.
Isto pravime i mesalki za mesanje koncetrat.
Samo mlin cena 650 evra
Samo mesalka 850 evra