Број на оглас: 2421856
Објавен на: 21.08.2019, 23:45
1 / 5

A-6 2.7 TDI EXSTRA SOSTOJBA

6 € Цената е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
132 kw / 179 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


.🚖🚖🚗🏎