Број на оглас: 2416045
Објавен на: 17.05.2018, 15:02
1 / 2

delovi za golf 2

1 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
golf
Tип на делови:
Делови за каросерија

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


delovi za golf 2 se sto vi trebe limarija menuvaci stakla