Број на оглас: 2415614
Објавен на: 15.04.2019, 13:10
1 / 1

pcenica

12 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Cena 11.5 den

Потврден огласувач
 DPTU,, BUCISTE,, DOO (претпријатие)