Број на оглас: 2415013
Објавен на: 15.04.2019, 23:38
1 / 3

Fiat ducato motor 2.5d

500 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam motor za fiat ducato 2.5d. Od 2001.godina Odlicen motor cena fiksna 500e motorot e od reno master.