Број на оглас: 2412632
Објавен на: 13.09.2018, 21:35
1 / 4

frizider vitrina za torti

280 €

Категорија: Храна и готвење / Торти / десерти

Вид на оглас: Се продава


Se prodava frizider vertikalna vitrina za torti, kolaci so dve vrati. Vitrinata e super top sostojba moze zamena so mikser ili zamrznuvac!
top cena!!!!!