Број на оглас: 2411966
Објавен на: 16.06.2019, 18:11
1 / 6

DUKAN VO CENTAROT NA GRADOT

1 €
Квадратура:
110 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA DUKAN VO CENTAROT NA GRADOT DO STOPANSKA BANKA EDEN DO DRUG LEPENKA KOMPLETNO RENOVIRAN TEL: 070/257-081 TRAJCE