Број на оглас: 2410995
Објавен на: 03.06.2020, 12:14
1 / 11

OPREMA ZA SVINJI !!! ОПРЕМА ЗА СВИЊИ !!!

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Продавам опрема за свињарски фарми!!!! од докажаниот производител VOS SYSTEM

*** Боксови
*** Хранилки
*** Вентилација
*** Пластични решетки за ТОВ и Б фаза
*** Разладни системи
*** Автоматски лини на исхрана и мн. други работи

Тел. 070 354-879