Број на оглас: 2410251
Објавен на: 10.05.2019, 22:43
1 / 8

Se prodavaat PVC prozorci i vrati Extra sochuvani

1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicno sochuvana logja:

- 1 logja so edna vrata i dva prozora = 9.000 denari