Број на оглас: 2408290
Објавен на: 16.01.2019, 18:56
1 / 9

Menuvac za touareg r5 komplet

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg R5
Tип на делови:
Менувачи

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Menjac za r5 6brzini ,lamela ,potesna ploca ,zamaec se komplet povolnoiformacii na 078 666_020
078_666_020 Djoko